SHOW 1: 9.00 – +/- 11.00u

New Age MiniEmmen jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
DURF! Harderwijk jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
TOPStarzErmelo jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
EverglowBorculo jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
AnimaAmersfoort jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
SkywalkxBornejazz/modern/klassiek11-13 jaar team
Little Dance CompanyErmelo jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
24KIDSEdejazz/modern/klassiek11-13 jaar team
D-motionOmmen jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
AvinnaAmersfoort jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
PUUR!Harderwijk jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
OnTOPErmelo jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
OverglowBorculo jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
Wave Nunspeetjazz/modern/klassiek11-13 jaar team
Go ExpressEnschede jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
24TEENSEdejazz/modern/klassiek14-16 jaar team
XpressNunspeetjazz/modern/klassiek14-16 jaar team
D-versityOmmen jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
Junior Dance CompanyErmelo jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
CarminaAmersfoortjazz/modern/klassiek14-16 jaar team
FIER! Harderwijk jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
Release ItKampen/IJsselmuidenjazz/modern/klassiek14-16 jaar team
PandoraHengelo jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
Noa van ZaanenErmelo alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Mirthe Mouw Harderwijk alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Sophia BrouwerAmersfoort alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Faylize HollanderErmelo alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Nina KesterAmersfoort alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
SkyeOmmen alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Hannah StaalErmelo alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Lina en Eva Lochemalle stijlen t/m 12 jaar duo’s/trio’s 
The beat-twinsBaarn alle stijlen t/m 12 jaar duo’s/trio’s 
Isa en Elias Nunspeet alle stijlen t/m 12 jaar duo’s/trio’s 
Kiki en TessBorne alle stijlen t/m 12 jaar duo’s/trio’s 

SHOW 2 : 11.45 – +/- 13.45u 

DanzaNiñosKampen/IJsselmuiden show/street t/m 11 jaar team
The BeatdancersBaarn show/streett/m 11 jaar team
KOEL! Harderwijk show/streett/m 11 jaar team
AgilitasBunschoten show/streett/m 11 jaar team
The Explosions JuniorsHeemskerk show/streett/m 11 jaar team
MinistarsAmersfoort show/streett/m 11 jaar team
The BeatkidsBaarn show/streett/m 11 jaar team
Shake ItKampen/IJsselmuiden show/street t/m 11 jaar team
AfterglowBorculo jazz/modern/klassiek17+team
Danscompagnie Para//elBarneveld jazz/modern/klassiek17+team
La VieVaassenjazz/modern/klassiek17+team
Feel ItKampen/IJsselmuidenjazz/modern/klassiek17+team
24ARTEdejazz/modern/klassiek17+team
Move Nunspeet jazz/modern/klassiek17+team
StaminaAmersfoort jazz/modern/klassiek17+team
Cynthia’s AngelsApeldoornjazz/modern/klassiek17+team
DSP warriorsHeemskerk jazz/modern/klassiek17+team
Inside outOmmen jazz/modern/klassiek17+team
KweekvijverBarneveld jazz/modern/klassiek17+team
Q-RhtymnKampen jazz/modern/klassiek17+team
Fay van Ginkel Amersfoort jazz/modern/klassiek13+ solisten 
Amber ButerHarderwijk jazz/modern/klassiek13+solisten 
Esmee van VeenErmelo jazz/modern/klassiek13+solisten 
FrederikeBaarn jazz/modern/klassiek13+ solisten 
Dana SaueressigOmmen jazz/modern/klassiek13+ solisten 
Nina van BeekOmmen jazz/modern/klassiek13 +solisten 
Esmee roelfsemaAmersfoortjazz/modern/klassiek13+solisten 
Nina TollenaarBorculojazz/modern/klassiek13+solisten 
Lynn Brouwer Amersfoort jazz/modern/klassiek13+solisten 
Marjolijn, Roos & EmmaBarneveld jazz/modern/klassiek13+duo’s/trio’s 
Rosalien en SamHarderwijk jazz/modern/klassiek13+ duo’s/trio’s 
Ilja, Loïs & AniekBarneveld jazz/modern/klassiek13+duo’s/trio’s 
Dionne en Noa Harderwijk jazz/modern/klassiek13+duo’s/trio’s 
Julia en KimNunspeet jazz/modern/klassiek13+ duo’s/trio’s 
Mirte en Leanne Ermelo jazz/modern/klassiek13+duo’s/trio’s 
Fay en LynnAmersfoort jazz/modern/klassiek13+duo’s/trio’s 

SHOW 3: 14.30 –  +/- 16.30u 

STORM! Harderwijkshowdance/tap/cheer12-15 jaar team
Shining StarsAmersfoort showdance/tap/cheer12-15 jaar team
The Explosions Teens Heemskerk showdance/tap/cheer12-15 jaar team
AvinnaAmersfoort showdance/tap/cheer12-15 jaar team
Almax ForceDeventer showdance/tap/cheer12-15 jaar team
The Explosions Work-itHeemskerk showdance/tap/cheer12-15 jaar team
FORMULA 1Spakenburg showdance/tap/cheer12-15 jaar team
InpettoKampen/IJsselmuiden showdance/tap/cheer12-15 jaar team
CarminaAmersfoortshowdance/tap/cheer12-15 jaar team
The beat-shakersBaarnshowdance/tap/cheer12-15 jaar team
Golden Stars Amersfoort showdance/tap/cheer16+ team
The GreendotsVorden showdance/tap/cheer16+team
Move Nunspeet showdance/tap/cheer16+team
Grooves Ijsselsteinshowdance/tap/cheer16+team
The Greatest Explosions Heemskerk showdance/tap/cheer16+team
Dream Stars Amersfoort showdance/tap/cheer16+ team
RazzmatazzKampen/IJsselmuiden showdance/tap/cheer16+team
StaminaAmersfoort showdance/tap/cheer16+ team
Beat-controlBaarn showdance/tap/cheer16+team
ChantalAalsmeershowdance/streetdance/hiphop 13 +solisten 
Bana Ahmad Blaricumshowdance/streetdance/hiphop 13+ solisten 
QishantenyAalsmeershowdance/streetdance/hiphop 13+ solisten 
HellenZwolle showdance/streetdance/hiphop 13+ solisten 
AnoaAalsmeershowdance/streetdance/hiphop 13+ solisten 
Julia Aalsmeershowdance/streetdance/hiphop 13+ solisten 
Sarah TanisRenkum showdance/streetdance/hiphop 13+ solisten 
SousannaAalsmeershowdance/streetdance/hiphop 13+ solisten 
Jasmijn en JadaIjsselmuiden showdance/streetdance/hiphop 13+duo’s / Trio’s 
Niene en SuusBaarn showdance/streetdance/hiphop 13+duo’s / Trio’s 
Tess en EvaAalsmeershowdance/streetdance/hiphop 13+duo’s / trio’s 
Fenna – Louise – FelineBaarn showdance/streetdance/hiphop 13+duo’s / Trio’s 
Joost en Finn Nijkerk showdance/streetdance/hiphop 13+duo’s / Trio’s 
Joep en YouriBorne showdance/streetdance/hiphop 13+ duo’s / Trio’s 
Bibi en LieveBaarn showdance/streetdance/hiphop 13+ duo’s / trio’s 
Joas en Lars Nijkerk showdance/streetdance/hiphop 13+duo’s / Trio’s 

 SHOW 4: 17.15 –  +/- 19.15u 

Move ItKampen/IJsselmuidenstreetdance/hiphop 11-13 jaar team
FANATIKX CREWBorne streetdance/hiphop 11-13 jaar team
Beat ItKampen/IJsselmuidenstreetdance/hiphop 11-13 jaar team
Demo 8+Veenendaalstreetdance/hiphop 11-13 jaar team
ImpressedVaassenstreetdance/hiphop 11-13 jaar team
The MunchkinsSoeststreetdance/hiphop 11-13 jaar team
BLITZ!Harderwijkstreetdance/hiphop 11-13 jaar team
Power Disco Glitter MushroomsZwolle streetdance/hiphop 11-13 jaar team
N-ergyOmmen streetdance/hiphop 11-13 jaar team
The MinidotsVorden streetdance/hiphop 11-13 jaar team
DYNAMIKX CREWBornestreetdance/hiphop 14-16 jaarteam
V-VisionArnhem streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
LEF! Harderwijk streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Go xtremeEnschede streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
The beat-loversBaarn streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Zero GravityNijkerkstreetdance/hiphop 14-16 jaarteam
B-shockedUrkstreetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Double troubleAmersfoort streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
BasebombSoeststreetdance/hiphop 14-16 jaarteam
BIG ENERGYZwolle streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Break ItKampen/IJsselmuidenstreetdance/hiphop 17+ jaarteam
TD CrewSoeststreetdance/hiphop 17+ jaarteam
ProvidenceZwolle streetdance/hiphop 17+ jaarteam
Black Dragons Amersfoort streetdance/hiphop 17+ jaarteam
ElectrikxBorne streetdance/hiphop 17+ jaarteam
The GreendotsVorden streetdance/hiphop 17+ jaar team