Show 1
9:30-11:30 uur
PlaatsDansstijlCategorieType
D-Motion Ommenjazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
Shining stars Renkum Renkum jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
WaveNunspeet jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
Anima Amersfoort jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
TopStarz junior Ermelo jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
DURF! Harderwijk jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
InSpiritAmersfoort jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
Breathing BoulevardBorculo jazz/modern/klassiekt/m 10 jaarteam
Own CreationsEdejazz/modern/klassiek11-13 jaar team
AvinnaAmersfoort jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
Flex Fusion JuniorHoofddorpjazz/modern/klassiek11-13 jaar team
PUUR! Harderwijkjazz/modern/klassiek11-13 jaar team
D’FutureDronten jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
TOPStarzErmelo jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
D-VERSITYOmmen jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
XpressNunspeetjazz/modern/klassiek11-13 jaar team
Dancing DiamondsRenkum jazz/modern/klassiek11-13 jaar team
Carmina Amersfoort jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
DSP ControlHeemskerk jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
Go XpressEnschede jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
Flex Fusion Dance CrewHoofddorp jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
FIER! Harderwijk jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
InMotionAmersfoort jazz/modern/klassiek14-16 jaar team
In ControlEdejazz/modern/klassiek14-16 jaar team
Release AvenueBorculojazz/modern/klassiek17+team
Move Nunspeet jazz/modern/klassiek17+team
Collusion Edejazz/modern/klassiek17+team
KweekvijverBarneveld jazz/modern/klassiek17+team
InTensityAmersfoort jazz/modern/klassiek17+team
Inside OutOmmen jazz/modern/klassiek17+team
StaminaAmersfoort jazz/modern/klassiek17+team
DSP DevineHeemskerk jazz/modern/klassiek17+team
D’LightDronten jazz/modern/klassiek17+team
TOPStarz TeenzErmelo jazz/modern/klassiek17+team
Show 2
12:15-14:15
PlaatsDansstijlCategorieType
The Beatkids Baarn showdance/tap/cheert/m 11 jaar team
The Mini Explosions Heemskerk showdance/tap/cheert/m 11 jaar team
InSpiritAmersfoort showdance/tap/cheert/m 11 jaar team
Amain Mini’sVeenendaalshowdance/tap/cheert/m 11 jaar team
AvinnaAmersfoort showdance/tap/cheert/m 11 jaar team
TaptasticBennekomshowdance/tap/cheert/m 11 jaar team
KOEL!Harderwijkshowdance/tap/cheert/m 11 jaar team
MiniStars Amersfoort showdance/tap/cheert/m 11 jaar team
Anima Amersfoort showdance/tap/cheert/m 11 jaar team
The Explosions Juniors Heemskerk showdance/tap/cheert/m 11 jaar team
Stars UnitedAmersfoort showdance/tap/cheert/m 11 jaar team
STORM!Harderwijk showdance/tap/cheer12-15 jaar team
The Explosions Teens Heemskerk showdance/tap/cheer12-15 jaar team
POP-ARTLochem showdance/tap/cheer12-15 jaar team
Shining Stars Amersfoort Amersfoort showdance/tap/cheer12-15 jaar team
The Happy TappersBennekomshowdance/tap/cheer12-15 jaar team
The Beat-Lovers Baarn showdance/tap/cheer12-15 jaar team
Flex Fusion Junior Hoofddorpshowdance/tap/cheer12-15 jaar team
RhythmEdeshowdance/tap/cheer12-15 jaar team
InMotionAmersfoort showdance/tap/cheer12-15 jaar team
Carmina Amersfoort showdance/tap/cheer12-15 jaar team
Young ElitesEdeshowdance/tap/cheer12-15 jaar team
The Beat Shakers Baarn showdance/tap/cheer12-15 jaar team
Grooves Amersfoort showdance/tap/cheer16+team
Fierce DiversityEdeshowdance/tap/cheer16+team
StaminaAmersfoort showdance/tap/cheer16+team
BeatfreaksVleuten showdance/tap/cheer16+team
Beat – Control Baarn showdance/tap/cheer16+team
The Explosions CatsHeemskerk showdance/tap/cheer16+team
InTensity Amersfoort showdance/tap/cheer16+team
Flex Fusion Dance Crew Hoofddorp showdance/tap/cheer16+team
DreamstarsAmersfoort showdance/tap/cheer16+team
Ties van de MeijdenAmersfoort alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Faylize HollanderErmelo alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Ginalavany SchmeltzArnhem alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Jade
Amersfoort alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Noa van ZaanenErmelo alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Saige
Aalsmeeralle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Christina EngelsArnhem alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Hannah StaalErmelo alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Jill Kuiper
Arnhem alle stijlen t/m 12 jaar solisten 
Show 3PlaatsDansstijlCategorieType
XPWRArnhemstreetdance/hiphop t/m 10 jaar team
The Young CrewDedemsvaartstreetdance/hiphop t/m 10 jaar team
POP-PETSLochem streetdance/hiphop t/m 10 jaar team
MPWRArnhemstreetdance/hiphop t/m 10 jaar team
Funky ForceEdestreetdance/hiphop t/m 10 jaar team
The Explosive CrewDedemsvaartstreetdance/hiphop t/m 10 jaar team
The Royal CrewDedemsvaartstreetdance/hiphop 11-13 jaar team
Los TigresZwollestreetdance/hiphop 11-13 jaar team
THPWRArnhem streetdance/hiphop 11-13 jaar team
Dynamikx crewBornestreetdance/hiphop 11-13 jaar team
StreetmonkeezArnhem streetdance/hiphop 11-13 jaar team
The MunchkinsSoest streetdance/hiphop 11-13 jaar team
Don’t worrySpakenburg streetdance/hiphop 11-13 jaar team
OVRPWRDArnhem streetdance/hiphop 11-13 jaar team
The Tough CrewDedemsvaartstreetdance/hiphop 11-13 jaar team
Unlimited BaseEde streetdance/hiphop 11-13 jaar team
Tess en JoyAmersfoort alle stijlen t/m 12 jaar duo’s
BEAT-TWINS Baarnalle stijlen t/m 12 jaar duo’s
Lone en Saar Vornen alle stijlen t/m 12 jaar duo’s
Isa en EliasNunspeetalle stijlen t/m 12 jaar duo’s
Hannah en SterreAmersfoort alle stijlen t/m 12 jaar duo’s
Liv en SarahErmelo alle stijlen t/m 12 jaar duo’s
Jill en Gina Arnhem alle stijlen t/m 12 jaar duo’s
Jasmijn en Sophia Amersfoort alle stijlen t/m 12 jaar duo’s
Pipp en Ana├»sBornealle stijlen t/m 12 jaar duo’s
Fay Amersfoort jazz/modern/klassiek13+solisten 
Sophie van der Meijden Amersfoort jazz/modern/klassiek13 +solisten 
Alyssa van Vliet Almere jazz/modern/klassiek13 +solisten 
Esmee Roelfsema Amersfoort jazz/modern/klassiek13+solisten 
Amber Seeger Amersfoort jazz/modern/klassiek13+solisten 
Phaerdra BoersmaAmersfoort jazz/modern/klassiek13+ solisten 
Mercedes Fabrie Wezepjazz/modern/klassiek13+ solisten 
Lotte van de MeijdenAmersfoort jazz/modern/klassiek13+ solisten 
Lynn Brouwer Amersfoort jazz/modern/klassiek13+solisten 
Denise VeldkampNunspeet jazz/modern/klassiek13+ solisten 
Mila SchuurAmersfoort jazz/modern/klassiek13+ solisten 
Channah en Julie Amersfoort jazz/modern/klassiek13+duo’s 
Chendra en Lisa Amersfoort jazz/modern/klassiek13+duo’s 
Rosalien en Sam Harderwijk jazz/modern/klassiek13+duo’s 
Lotte en Sophie Amersfoort jazz/modern/klassiek13+duo’s 
Norah en Lieke Amersfoort jazz/modern/klassiek13+duo’s 
Kim en Julia Nunspeetjazz/modern/klassiek13+duo’s 
Fay en Lynn Amersfoort jazz/modern/klassiek13+duo’s 
Amber en Noa Amersfoort jazz/modern/klassiek13+duo’s 
Show 4PlaatsDansstijlCategorieType
Young WolvesDuiven streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Moon out Zwollestreetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Zero GravityNijkerk streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
TD CrewSoeststreetdance/hiphop 14-16 jaarteam
The GreendotsVorden streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
The New ClassicBlaricum streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
B’tweenArnhem streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
The EliteHarderwijk streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Full IllusionRenkum streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
The Ultimate CrewDedemsvaartstreetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Mash-UpNijkerk streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
HeatwaveDoorn streetdance/hiphop 14-16 jaarteam
Be-realBunschoten-Spakenburgstreetdance/hiphop 14-16 jaarteam
No EscapeSoeststreetdance/hiphop 17+ jaarteam
The Master CrewDedemsvaartstreetdance/hiphop 17+ jaarteam
United Beat CrewEdestreetdance/hiphop 17+ jaar team
Black Dragons Amersfoort streetdance/hiphop 17+ jaarteam
Rough Diamond CrewEdestreetdance/hiphop 17+ jaarteam
WolfpackDuiven streetdance/hiphop 17+ jaarteam
DD CrewEdestreetdance/hiphop 17+ jaarteam
ProvidenceZwolle streetdance/hiphop 17+ jaarteam
3SIX9 CrewAmersfoort streetdance/hiphop 17+ jaarteam
Limited GenerationEdestreetdance/hiphop 17+ jaarteam
Sam Aalsmeershowdance/hiphop13+ solisten 
Gale PoomkitisawatArnhem showdance/hiphop13+ solisten 
Babet de Weerd Wezepshowdance/hiphop13+ solisten 
Noa Verschut Amersfoort showdance/hiphop13+ solisten 
Ala Aalsmeer showdance/hiphop13 +solisten 
Denise DavelaarElspeet showdance/hiphop13+ solisten 
Aiko Aalsmeer showdance/hiphop13+ solisten 
Lindsay en IndraArnhem showdance/hiphop 13+duo’s 
Babet en Mercedes Wezepshowdance/hiphop 13+duo’s 
Elodie en LizzyHarderwijk showdance/hiphop 13+duo’s 
Mente en TaraArnhem showdance/hiphop 13+ duo’s
Noa en Maebh Aalsmeer showdance/hiphop 13+duo’s 
Rosa-Linn en Anne-SophieArnhem showdance/hiphop 13+duo’s 
Madelief en Ayan Soest showdance/hiphop 13+duo’s 
Ala en Aiko Aalsmeer showdance/hiphop 13+duo’s